celkem lidíonline


Při nenalezení určitého dílu nebo když si nebudete vědět rady tak nám napište
KOLOS
Simson S 51 Enduro
 
icq:452266576
---------------------------------------------------------------------------

 
ZLAŤÁČEK
Jawa 50/21 Pionýr
 
icq : 473347697

Banner Maker


Banner Maker

Banner Maker


 

.

 
 

Řidičská oprávnění

Bude vám 15 let?


Můžete se ucházet o řidičské oprávnění skupiny AM, které opravňuje k řízení malého motocyklu nebo mopedu s maximální konstrukční rychlostí do 45 km v hodině. Podrobný rozpis počtu hodin teoretické výuky i praktických jízd najdete například zde.

 

Bude vám 16 let?


Pak si můžete pořídit řidičské oprávnění skupiny A1, které opravňuje k řízení motocyklu do objemu 125 ccm a do výkonu 11 kW. Počty výukových hodin zde.

 

Bude vám 18 let?


Řidičské oprávnění skupiny Ao (A s omezením) opravňuje k řízení motocyklu do výkonu 25 kW nebo do poměru 0,16 kW/kg s postranním vozíkem nebo bez něj. Počty výukových hodin zde.

 

Bude vám 21 let a už máte řidičák na výše uvedenou kategorii Ao?


Můžete se ucházet o řidičský průkaz skupiny A bez omezení. V autoškole si můžete dohodnout individuální výcvik a složíte "doplňovací zkoušku". Přitom se nemusíte bát testů, protože zkouška je pouze praktická jízda. Může se vám vyplatit využít služeb stejné autoškoly, u které jste již předtím dělali oprávnění Ao, protože většina autoškol poskytuje pro své žáky výhodnější cenu.

 

Bude vám 21 let zatím nemáte žádný řidičák na motorku?


Můžete se ucházet o řidičský průkaz skupiny A bez omezení. V rámci kurzu napřed splníte podmínky pro udělení oprávnění skupiny Ao a následně složíte "doplňovací zkoušku". V praxi tedy v den zkoušek napřed svezete zkušebního komisaře na malé moto a následně ještě kousek na velké moto. Počty výukových hodin jsou stejné jako u kategorie Ao, další podrobnosti najdete zde.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one